Бренды

4F
ERREA
EXEL
MIZUNO
COLUMBIA

4F

4F ir sporta apģērbu modes ikona, kas ražo labākās kvalitātes sporta apģērbus un aksesuārus. Katra jaunā 4F kolekcija ir jauns krāsu un modeļu piedzīvojums, kas apmierinās arī Tavu gaumi.
Polijā dzimušais uzņēmums veiksmīgi darbojas ne tikai Polijas tirgū, bet arī konkurē ar vadošajiem sporta apģērbu ražotājiem visā Pasaulē. 4F produkciju izvēlās un novērtē gan profesionāli sportisti, gan cilvēki, kuri nodarbojas ar sportu prieka pēc.
Apvienojot savu pieredzi un dažādu sporta pārstāvju ieteikumus, kā arī klientu viedokli mēs radām unikālas sporta apģērbu kolekcijas- jebkurai sezonai un notikumam!

4F DZĪVO SPORTAM KATRU DIENU

ERREA

Itāļu firma Erreà ir dibināta 1988. gadā Parmā un specializējas sporta apģērbu ražošanā. Tās misija ir ražot un piedāvāt visu līmeņu sportistiem produktus, kas sevī apvieno stilu, komfortu un kvalitāti. Pateicoties inovatīvajām tehnoloģijām, oriģinālajam dizainam un augstajai produkcijas ražošanas kvalitātei, uzņēmums pelnīti ir uzskatāms par vienu no vadošajiem pasaulē.

Erreà ražojumu augsto kvalitāti un komforta līmeni ir novērtējuši ne tikai profesionālie sportisti vadošajos futbola, basketbola, regbija, volejbola un handbola klubos visā pasaulē, bet arī miljoniem amatieru un cilvēku, kas savām sporta aktivitātēm izvēlas stilīgu un kvalitatīvu sporta tērpu.

Kvalitāte, novatorisks dizains, inovatīvi materiāli un rūpes par cilvēku veselību ir īpašības, kas raksturo visu Erreà produkciju.

SPORTS MAINA PASAULI

EXEL

EXEL ir slavenais somu uzņēmums, kas ražo florbola inventāru, nūjas nūjošanai kā arī distanču slēpošanas nūjas. Skandināvijā bāzētais uzņēmums uzsvaru liek uz kvalitāti un inovācijām. Šī iemesla dēļ arī leģendārais norvēģu biatlonists Ūle Einars Bjērndalens izvēlās EXEL.

VĒLIES BŪT LABĀKAIS – IZVĒLIES EXEL


Следи за намиInstagramYoutubeDraugiem
Maksājumiskaidramastercardvisabank
Piegādepasts
phone27021447
addressPērnavas iela 42, Rīga